Regulamin

Go down

Regulamin

Pisanie by Mistrz Gry on Czw Wrz 09, 2010 1:55 pm

Konta nauczycieli

1. Profesorowie będą otrzymywali stosowną wypłatę, która co miesiąc będzie wpływała na ich konto w banku.
2. Co najmniej raz na miesiąc i nie częściej niż raz w tygodniu nauczyciel musi zadać pracę domową oraz podać jej wyniki (w skali ocen od 1-6). Temat pracy i jej wyniki winny znaleźć się w odpowiednim temacie (np. praca z historii w pracowni historycznej), a informacja o tym, że taka praca została zadana powinna zostać umieszczona na tablicy ogłoszeń (w St. Trinian tutaj, a w Erichet Pitch tu)!
3. Nauczyciele zobowiązani są do patrolowania korytarzy szkolnych - mogą wlepiać szlabany (oczywiście w St. Trinian nikt nie pamięta, by kiedykolwiek jakaś dziewczynka dostała szlaban, ale to już inna sprawa...).
4. Każdy nauczyciel przez okres roku szkolnego będzie mieszkał w szkole, gdzie zostanie przydzielony mu gabinet i pokój sypialny, o który należy upomnieć się wysyłając prywatną wiadomość do Admina.
5. W wakacje belfrowie mogą mieszkać we własnym mieszkaniu, aczkolwiek będą musieli owe wykupić i opłacić z własnej pensji. Jeśli ktoś jest zainteresowany stworzeniem owego mieszkania musi zgłosić się do Admina. Jeśli jakiś nauczyciel woli zostać przez wakacje w szkole taka możliwość także istnieje.
6. Postać nauczyciela można założyć nawet, jeśli posiada się już dwa konta.
7. Nauczycielem można zostać po ukończeniu 28 roku życia.
avatar
Mistrz Gry
Admin

Liczba postów : 22
Join date : 09/09/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach