Russell Gabriel Valmont

Go down

Russell Gabriel Valmont

Pisanie by R. Valmont on Sob Wrz 11, 2010 9:46 pm

1. Imię (imiona): Russell Gabriel
2. Nazwisko: Valmont
3. Data urodzenia, wiek: 21 marca 1993 roku.
4. Rok nauki: VII
5. Status majątkowy: zamożny
6. Charakter:
Russel Gabriel Valmont jest kolejnym wcieleniem Jupitera i Marsa. Świadczy o tym doskonale widoczne i dominujące wzgórze przy pierwszym palcu u lewej ręki, ze znakiem małego kółka i trójkąta oraz, prawidłowo ukształtowana i podkreślona licznymi liniami, równina Marsa. Oznacza to, że cechuje go dynamiczność, skłonność do dominacji, despotyzm. Ze strony energicznego Marsa na osobowość Russella wpływa także odwaga, samokontrola i zdecydowanie, a także duma i śmiałość w kontaktach międzyludzkich. Jest bystrym i bardzo inteligentnym młodym mężczyzną, działającym błyskawicznie i wykorzystującym magię zaskoczenia. Ważnych decyzji nie podejmuje pod wpływem chwili, kieruje się rozsądkiem i nie ulega namowom innych osób. Cierpliwy, wytrwały, posiadający wyjątkowo silną wolę. Jest typem osoby egocentrycznej, przebiegłej, trudnej w obyciu i pozornie chłodnej. ‘Jest konkretny i twardy. Nie wywołuje przy tym lęku, po prostu emanuje z niego jakaś siła i pewność siebie’* . Russell jest również postacią prostolinijną, pozbawioną taktu i delikatności. Nie lubi być w centrum zainteresowań, jednak zdecydowanie pragnie władzy. Z natury cichy, pasywny – pokerowy, sarkastyczny. Pomimo poważnego podejścia do życia, lubi się bawić. Nie jest typem szalonego imprezowicza, ale charakternego aktora. Russell to definitywnie doskonały mistyfikator i symulant. Świetnie udaje, jest nieocenionym graczem, dla którego nie liczy się uczciwość. Wysoko ceni sobie wolność, nie przepada za luksusem i cierpi, gdy jest od czegoś lub kogoś zależny. Trudno mu wyrażać uczucia, które zwykle skrywa pod porcelanową, zimną, maską. Znudzony, ma skłonność do robienia rzeczy nieprzemyślanych i niebezpiecznych w celu pobudzenia adrenaliny.

W miłości jest trudny. Ma ogromy problem z uzewnętrznianiem szczerych emocji. Dłoń R. ma wyjątkowo twardy wzgórek Wenus, oznaczający obojętność uczuciową oraz niepodważalną niechęć do zawierania związków towarzyskich. W seksie natomiast jest porywczy, namiętny, zachłanny i wymagający. Typowy zdobywca, ‘angielski dżentelmen’ i uwodzicielski Casanova, w rzeczywistości traktujący kobiety bardzo przedmiotowo. Lubi poczucie władzy, panowania. Zazwyczaj wykorzystuje młode, niewinne i bezbronne dziewczyny, którymi może rządzić i kierować.

Mimo swojego ciętego języka, despotyzmu i dumy, Russell jest wspaniałym towarzyszem. Zły czy dobry – nigdy nie jest zbyt nudny. Ma w sobie jakiś nieodgadnięty magnetyzm. Nienawidzi pomagać, jednak czuje w sobie dziwną namiastkę anioła stróża, który w wyjątkowo nieprzychylnych chwilach nakazuje bronić bliźniego. Jest odpowiedzialny za ‘swoich ludzi’ i potrafi dać im poczucie bezpieczeństwa nawet w niebezpiecznych sytuacjach. Unika związków partnerskich i wielkich przyjaźni – co nie oznacza jednak, że jest samotnikiem. Zdecydowanie zgadza się ze zdaniem „Powiedz facetowi NIENAWIDZE CIE, to otrzymasz najlepszy seks w swoim życiu, powiedz mu KOCHAM CIE, to prawdopodobnie nigdy więcej go nie zobaczysz”.

*cyt. Jan Wieczorkowski

7. Wygląd: Magiczną moc przyciągania do siebie płci przeciwnej Russell zdecydowanie może zawdzięczyć magnetycznemu spojrzeniu, idealnej sylwetce i niebanalnemu uśmieszkowi, który jest, nawet gdy go nie ma. Potrafi zahipnotyzować kobietę, nawet stojąc odwrócony do niej plecami. Wystarczy zobaczyć tą wąską talię, umięśnione i szerokie ramiona oraz włosy, wyglądające jakby dopiero co wyszły spod ręki stylisty. Russell dba o siebie, lubi być atrakcyjny, jednak z całą pewnością nie jest typem narcyza. Zdecydowanie wysportowany, wysoki i… diabelsko przystojny.

8. Rodzina: Valmont. Od czasu złotej hossy z lat osiemdziesiątych to nazwisko wisiało w powietrzu jak ciemna chmura. Nazwa ValmontInvestments nigdy nie schodziła z warg inwestorów i chyba każdy czytający poranną gazetę obywatel wiedział, kto posiada największe wpływy w Norwegii, Niemczech i Szwecji. Ten paskudny dla młodych przedsiębiorców rozdział trwa niemal trzydzieści lat i nic nie wskazuje na to, by agresywny nacisk rodziny Valmont na rozwój rynku miał się w najbliższym czasie zmienić. To czyni z nich miliarderów trzymających w garści nie tylko giełdę, ale i w pewnym stopniu politykę tych trzech, przodujących w rankingach gospodarczych, krajów.
Tyle w zupełności o rodzinie wystarczy. No, może jeszcze warto dodać, że jest synem jednego z najbardziej wpływowych biznesmenów w Europie, Nicolausa Gabriela Valmonta. Jest również jedynakiem i stracił matkę w wieku jedenastu lat.

9. Biografia:
Russell Gabriel Valmont urodził się w Szwecji, 19 stycznia 1993 roku. Do jedenastego roku życia przebywał w rodzimym kraju, następnie, po śmierci matki, został wysłany do elitarnej, męskiej szkoły znajdującej się w Londynie. Kontakt z rodziną ograniczył się do minimum. Ojciec pojawiał się w życiu Russella rzadko, często nie miał czasu nawet wziąć chłopca na święta, zostawiając go samego w Londynie. Nauczyło to młodego Valmonta samodzielności i stworzyło z niego potwora, nie potrafiącego radzić sobie z uczuciami.
Dopiero od niespełna roku, Nicolaus znów zaczął interesować się synem. Prawdopodobnie ma na względzie jego bystry umysł analityczny i po cichu liczy, że Russell wstąpi do rodzinnego biznesu. Jednak nie to jest marzeniem młodego Valmonta. R. ma już obmyślony plan na swoje życie i na pewno nie ma on powiązania z ValmontInvestments. Chłopak chce być pilotem samolotu pasażerskiego i pragnie otworzyć własne linie lotnicze. Od czternastego roku życia uczęszcza do aeroklubu, posiada liczne certyfikaty i ma już duże doświadczenie.
Po ukończeniu szkoły na pewno nie pozwoli sobie zaprzepaścić marzeń.

10. Pełne imię i nazwisko osoby użyczającej nam wyglądu: Sean O’pry
avatar
R. Valmont

Liczba postów : 2
Join date : 09/09/2010
Age : 25
Skąd : Sztokholm/Londyn
Klasa : VII

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach