Ann Mension

Go down

Ann Mension

Pisanie by Ann Mension on Sob Lis 06, 2010 10:05 pm

1. Imię (imiona): Ann

2. Nazwisko: Mension

3. Data urodzenia, wiek: 15-08-1993, 17 lat

4. Rok nauki:* VII

5. Status majątkowy:
bogaty

6.Charakter: Nie ma wątpliwości, co do Ann, dziewczyna jest osobą z bardzo dziwnym charakterem. Rzadko o sobie mówi, dlatego pozostaje zagadką dla wielu ludzi. Nie ma wielu przyjaciół, ale dla niej to żaden problem. Ann jest typową indywidualistką. Dążąc do wyznaczonego celu nie ogląda się na ludzi, bo twierdzi, że to ludzie najczęściej zawodzą.
Jest tajemnicza i skryta. Widać to na pierwszy rzut oka. Nie pozwala byle, komu zbliżyć się do siebie. Uważa, że przyjaźń nie istnieje. Może ona osłabić świadomość człowieka i go zniszczyć. Identyczny ma stosunek do miłości. Ann żyje chwilą, chwyta każdy dzień w dłonie i nie wypuszcza. Dlatego nie przywiązuje się do ludzi i miejsc.
To niezwykle ambitna panna, która nie czuje strachu przed działaniem i podejmowaniem się nowych wyzwań. Lubi przygodę. Można ją porównać do Lary Croft tylko, że na troszkę niższym poziomie. Na razie. Ann nie potrafi bezczynnie siedzieć w miejscu, ciągle potrzebuje zajęcia inaczej umiera z nudy i staje się naprawdę wredna...
Jej ironia i sarkazm to nieodzowne cechy. Mało, kiedy usłyszy się od niej coś miłego. Ta dziewczyna pluje jadem. Potrafi zachowywać pozory kultury, ale to tylko maska. Wie, że bycie potulną i grzeczną nie przyniesie jej nic dobrego. Jej działania, mimo, że wydają się być impulsywne wcale takie nie są. Starannie zaplanowane i przemyślane zazwyczaj kończą się małymi zwycięstwami panny Mension. Ta dziewczyna wie, co to znaczy "zaplanować coś" i doprowadzić to do końca. W życiu kieruje się zimną logiką, nie pozwala sobie na chwile słabości. Nie popada w depresję i nigdy nie płacze przy innych. Jest typową realistką potrafiącą korzystać z każdej szansy. Umie zapanować nad ludźmi swoim opanowaniem. Bardzo często udaje jej się wyjść z opresji tylko dzięki wrodzonemu sprytowi. Patrząc na nią dostrzegamy młodą, silną i na dodatek bardzo dominującą kobietę. Ona kocha władzę oraz bycie lepszą od innych.
Omija lekcje szerokim łukiem, ponieważ nie znosi się uczyć. Jednak jakimś cudem wszystko zalicza bez kłopotu na piątki. Dzięki temu ma sporo luzu.
Pośród tych wszystkich wad trzeba pamiętać, że panna Mension ma też zalety. Potrafi stanąć w obronie słabszego. Jest niezwykle sprawiedliwą osobą i zawsze dąży do prawdy. Brzydzi się kłamstwem. Na dodatek ma bardzo silna głowę. Kiedy inni leżą pod stołami lub slalomem biegną do łazienki ona zachowuje pion. To znaczy, że jest w stanie trzeźwo rozmawiać pomimo plączącego się języka i wie jak w miarę prosto iść.

7. Wygląd: Ann Mension to dziewczyna o specyficznej urodzie. Metr siedemdziesiąt wzrostu, oczy koloru miodu lub piwa (jak kto woli! Do wyboru, do koloru), włosy proste, średnio - długie, koloru powiedzmy – że - brązowego, raczej szczupła sylwetka, raczej bez uśmiechu, raczej bystre i przenikliwe spojrzenie. Raczej ta łagodna strona. Kiedy puści równowaga jej sylwetka nabiera mocy, nie ma uśmiechu, usta zaciskają się w prostą linię, oczy ciemnieją i stają się zimne. Dziewczyna potrafi przestraszyć. A i czasem ma okulary na nosie. Porozciągane swetry i sweterki, kolorowe tuniki, dżinsy i wysokie oficerki. Do tego ogromna torba i obraz Ann jest właściwie gotowy. W jakiś dziwny sposób pozostaje pociągająca, ale to ona decyduje. Jest łowcą.

8. Rodzina: Jest jej nieznana. Do 5 roku życia wychowywała się w sierocińcu w Londynie. O swojej matce wie tyle, że była pół - polką i urodziła ją praktycznie pod drzwiami sierocińca. Natomiast o ojcu nie wie nic. Pewnego słonecznego dnia została zabrana do domu państwa Mansion i otrzymała ich nazwisko. Starała się nauczyć życia w szczęśliwej rodzinie, ale to pojęciej dla niej nie istnieje. Jej "rodzice" to typowi nowobogaccy londyńczycy. "Matka" nie pracuje i zajmuje się domem. A jej "ojciec" jest przedsiębiorcą.

9. Biografia: Nigdy nie poznała swoich biologicznych rodziców i nie chce ich poznać. Wychowywała się w bogatym domu, ale nie potrafiła zostać idealną córeczką. Nigdy nie pociągało jej granie na pianinie i taniec klasyczny. Wolała chodzić po Londynie i poznawać ludzi. Tak poznała świat libacji alkoholowych i narkotyków. W obawie o jej przyszłość rodzice zdecydowali wysłać ją do szkoły z internatem. Był to dla niej wielki cios. Długo walczyła z rodzicami, ale ci byli nieugięci.
Przyrzekła sobie dozgonną przyjaźń z Mery Jones. Niestety jej przyjaciółka zginęła w wypadku samochodowym. Jedyna powierniczna Ann. Była osobą, która potrafiła słuchać Mension i zapanować nad nią w chwilach wielkiego gniewu. Po śmierci przyjaciółki zmieniła się jeszcze bardziej. Nauczyła się nad sobą panować i stała się jeszcze bardziej zimna. Trafiła do St' Trinians. Z początku nie potrafiła się odnaleźć, ale z biegiem czasu zaklimatyzowała się i twierdzi, że to najlepsze co mogło jej się przytrafić.

10. Subkultura: Zwykła uczennica

11. Pełne imię i nazwisko osoby użyczającej nam wyglądu: Christina Ricci
avatar
Ann Mension

Liczba postów : 2
Join date : 06/11/2010
Age : 25
Skąd : Londyn
Klasa : VII
Subkultura : żadna

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach