Regulamin

Go down

Regulamin

Pisanie by Meredith Boswford on Sro Wrz 08, 2010 5:06 pm

I Rejestracja:

a. Nick/login musi składać się z imienia i nazwiska Twojej postaci. Postać nie może nosić nazwiska osoby medialnej, czy też bohatera jakiejś powieści. Imię i nazwisko ma być FIKCYJNE!
b. Avatar musi przedstawiać twarz postaci. Maksymalny dopuszczalny rozmiar to 140x190.
c. Avatar nie może przedstawiać postaci nazbyt roznegliżowanej. Jeśli Admin uzna, że jest nieodpowiedni ma prawo do usunięcia go, po wcześniejszym poinformowaniu o tym użytkownika.
d. Nieobecność osoby nie przydzielonej do żadnej grupy, trwająca dłużej niż dwa tygodnie, jest jednoznaczna z kasacją konta. Osobom przydzielonym owa granica sięga dwóch miesięcy, od czasu napisania ostatniego posta.
e. Za nieprzestrzeganie regulaminu grozi ostrzeżenie, ban, bądź kasacja konta.
f. Jeżeli chcesz uniknąć rozczarowań i nieprzyjemności - przeczytaj uważnie regulamin, a także cały dział "świat przedstawiony".


II Zanim rozpoczniesz grę

a. Pierwszą rzeczą, którą należy wykonać po rejestracji jest rzut kostką w tym temacie.
b. Drugą rzeczą jest stworzenie karty postaci w dziale "Zapisy". W temacie zatytułowanym imieniem i nazwiskiem postaci opisujesz ją kolejno według wzoru.
c. Akcja toczy się w Londynie w 2010 roku.
d. Musisz uzbroić się w cierpliwość z zaakceptowaniem. Administrator może nie zaakceptować karty ze względu na nieścisłości, bądź błędy, które w niej odnajdzie. Akceptacja karty następuje w momencie, gdy temat zostanie zablokowany, a twoja postać przydzielona do odpowiedniej grupy (poprzez nadanie jej konkretnego koloru, odpowiadającego jednej z grup). Gra bez akceptacji karty grozi, w najlepszym razie, ostrzeżeniem, a w najgorszym – banicją (jeśli osoba nie zastosuje się do poleceń Admina).


III Posty

a. Dziewczęta z St. Trinian w ciągu roku szkolnego nie powinny bez zgody Dyrektorki opuszczać szkoły, jednak, jeśli to zrobią, nie grożą im za to żadne konsekwencje. Natomiast chłopcy z Erichet Pitch opuszczać szkołę w ciągu roku mogą wyłącznie za zgodą Dyrektora (czyli Administracji), bądź podczas zorganizowanych przez szkołę (Administrację) wycieczek do Londynu. Oczywiście mogą spotykać się z dziewczętami z St. Trinian, gdyż szkoły znajdują się bardzo blisko siebie (pod warunkiem, że Dyrektor - czyli MG w tym wypadku - nie złapie ich na gorącym uczynku).
Absolwenci i nauczyciele mogą poruszać się w obrębie całego forum.
b. Można poddać się zjawisku bilokacji, jeśli wyśle się odpowiednią wiadomość do jednego z Administratorów.
c. W postach przestrzegamy zasad języka polskiego.
d. Każdy post musi składać się z co najmniej siedmiu zdań. Jeśli już teraz wiesz, że to zadanie ponad Twoje możliwości - zastanów się dobrze, czy na pewno chcesz się zarejestrować. Dbamy o jakość postów.
e. Nie można zabijać innych postaci (chyba, że za zgodą Administracji oraz rzekomej ofiary).
f. Czynności postaci nie oznaczamy gwiazdkami - piszemy tak, jakbyśmy pisali opowiadanie.
Poprawnie wyglądający post:

Meredith miała silną potrzebę. A kiedy ktoś taki, jak ona, ma potrzebę zwyczajnie ją zaspokaja. Nie zwykła czekać na odpowiedni czas - jeżeli czegoś chciała po prostu to brała. Dlatego też zarzuciła na ramiona płaszcz, wzięła swoją wyświechtaną torbę i zawiązała trampki, upewniając się, że ma przy sobie różdżkę, po czym opuściła mury zamku.
Noc ostatnimi czasy zapadała coraz szybciej. Czuć było w powietrzu nadchodzącą jesień. Jej ona wcale nie przeszkadzała. Lubiła tę porę roku. Co prawda nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego, ale po prostu lubiła.
Kiedy przemierzała błonia miała wrażenie, że wszyscy ją obserwują, choć na zewnątrz nie spotkała zbyt wielu osób. Przyspieszyła kroku i z ulgą stwierdziła, że wreszcie znalazła się na skraju Zakazanego Lasu.
Przysiadła na zwalonym pniaku i wyjęła pogiętą paczkę mugolskich papierosów - jedynego wynalazku tej podłej pod rasy, który w ogóle była w stanie wziąć do rąk, a tym bardziej do ust. Wyjęła jednego i włożyła między wargi, zapalając go prostym zaklęciem, po czym zaciągnęła się mocno. Dawno nie paliła. I wiedziała, że właśnie tego jej było trzeba. Bo zwyczajnie była zdenerwowana. Tym, że już na początku roku szkolnego Gryfonom udało się zaleźć jej za skórę. Tym, że tego roczni pierwszoroczni Ślizgoni są tępymi maminsynkami. Tym, że Puchoni wiecznie na nią wpadają, a Krukoni nie potrafią wysłowić się w jej obecności. Po prostu tym, że nikt się do niczego nie nadawał...

g. Użytkownicy mogą tworzyć tematy wyłącznie w dziale "szukam" i w offtopie. W pozostałej części forum nowe lokalizacje tworzyć mogą tylko Administratorzy, lub Moderatorzy w porozumieniu z Adminem.

IV MG (Mistrz Gry)


a. Kontem tym rządzą wszyscy Administratorzy i Moderatorzy forum.
b. Mistrz Gry może wcielić się w dowolną postać, która w danej chwili istotna będzie dla fabuły forum.
c. Jeśli MG wyda polecenie, należy zachować się w odpowiedni sposób. Oczywiście za złe zachowania będą groziły różnego rodzaju kary, zależne od funkcji, którą pełni w społeczeństwie dana osoba.


V Multikonta

a. Możliwe jest posiadanie trzech postaci, po wcześniejszym poinformowaniu o tym Adminów.
b. Wszystkie postaci muszą pozostać aktywne.


VI Pieniądze

a. Każda dorosła postać (powyżej 18. roku życia) zobowiązana jest do wysłania wiadomości do Meredith Boswford, w której poda proponowaną przez siebie pensję oraz napisze podanie o pracę. Należy jednak pamiętać o nie popadanie w przesadę. 1 funt to około 4,5 złotego!
W przypadku osób, które chcą posiadać konto nauczyciela w St. Trinian lub Erichet Pitch należy zapoznać się z osobnym regulaminem, dotyczącym takich postaci.
b. Jeśli została stworzona postać dziecka, użytkownik zobowiązany jest do wykonania rzutu kostka w tym temacie.
c. Każdą wydaną sumę należy podać w skrytce swojej postaci, wraz z linkiem, gdzie pieniądze zostały wydane oraz nowym saldem konta. Jeżeli w przeciągu 24 godzin od dokonania zakupu, w skrytce nie pojawi się link, bank potrąci 10% od aktualnego stanu konta.


VII Mieszkania
Normalnym jest, że wszyscy gdzieś mieszkają, bez względu na to, jaki tryb życia prowadzą. Dlatego też każdy użytkownik powinien napisać prywatną wiadomość do Meredith Boswford z prośbą o utworzenie mieszkania, z podaniem miasta, w którym będzie się ono znajdowało.
I tak - młodzież mieszka z rodzicami, jednak założenie mieszkania/domu będzie możliwe dopiero, gdy postać uzyska ponad 100 postów.
Osoby dorosłe mogą dom wynajmować lub zakupić na własność. Cena zależy od wielkości posiadłości i jest do uzgodnienia z administratorami, najniższy kapitał wynosi jednak 500 funtów. Trzeba jednak pamiętać, że za samo wynajęcie mieszkania należy zapłacić na początek 20 funtów, by potem miesięcznie płacić czynsz (tak, jak dom, zależny od wielkości). W skład każdego mieszkania obowiązkowo wchodzi jeden pokój, kuchnia i łazienka.
- 1 pokój - 20 £/mies.
- 2 pokoje - 40 £/mies.
- 3 pokoje - 75 £/mies.

* Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania regulaminu.
avatar
Meredith Boswford
Head Girl

Liczba postów : 125
Join date : 08/09/2010
Age : 25
Skąd : Londyn, rzecz jasna
Klasa : siódma
Subkultura : Head Girl!

Zobacz profil autora http://odrodzenie-weza.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach