Grupy

Go down

Grupy

Pisanie by Meredith Boswford on Sro Wrz 08, 2010 7:29 pm

Przewodnicząca/cy: Jest prefektem szkoły, czyli odpowiada za porządek i przestrzeganie regulaminu. W przypadku St. Trinian jest to "Head Girl". Jest czymś w rodzaju "głowy rodziny", czy też "królowej". Po prostu jednoczy dziewczyny, jest łącznikiem pomiędzy grupami i guru w wielu sprawach. Poprzednie Head Girl po wyjściu ze szkoły zawsze robiły wielką karierę. Kelly, przykładowo, została tajną agentką.

Tandeciary: Dziewczyna która nie potrafi się dobrze ubrać, źle łączy kolory i ubrania. Ewentualnie nazywa się też tak dziewczyny które noszą silny makijaż.

Księżniczki: Prowadzą seks linię. Podobno spały nawet z rodziną królewską. Tlenione blondynki, trudniące się często najstarszym zawodem świata. Zapatrzone w wielkie gwiazdeczki show biznesu.

Kujony: Odmówili ci kredytu? Pogadaj z Mózgami! Potrafią załatwić naprawdę wszystko - włamią się do komputera rządowego, zmontują i podłączą kamerę, grają na giełdzie, wiedzą wszystko na każdy temat!

EMO: Gotki? Nie! Nie mylcie ich z nimi! EMO, jak zwykli mawiać ludzie, są emocjonalnie niezrównoważone. One same uważają, że mają wiele wspólnego z Hrabią Drakulą i śpią w trumnach...

Łatwopalne: Widzicie ten cały poliester na ich głowach? Cóż, dwa lata temu jedna z nich zaczęła palić i prawie spłonęła cała szkoła...

Eko-świry: Starasz się ocalić świat? Chcesz zatrzymać efekt cieplarniany? Kochasz naturę i chcesz obronić wszystkie lisy, z których ślicznych futerek robi się ubrania? To miejsce dla ciebie!

Pierwszoroczniaki: Odpowiedź rodziny Soprano na Pełną chatę... Mówi się, że to one są najgroźniejsze w St. Trinian. Dlaczego? Słyszeliście o jadzie młodej żmiji? Podobno jest kilka silniejszy od jadu żmiji dorosłej...

Zwykłe uczennice: Jeżeli nie pasujesz do żadnej z powyższych grup możesz uważać się za pozornie normalną. Każda z Head Girl nigdzie nie pasowała, więc możesz mieć nadzieję, że kiedyś i ty nią zostaniesz.

Erichet Pitch: Elitarna szkoła męska.

Absolwenci: Kiedyś należeli do St. Trinian, bądź Erichet Pitch.

Grono pedagogiczne St. Trinian: Nauczyciele uczący w St. Trinian.

Grono pedagogiczne Erichet Pitch: Nauczyciele uczący w Erichet Pitch.

Zwykli obywatele: Policjanci, aptekarze, studenci, ministrowie, aktorzy i piosenkarze, lekarze...
avatar
Meredith Boswford
Head Girl

Liczba postów : 125
Join date : 08/09/2010
Age : 25
Skąd : Londyn, rzecz jasna
Klasa : siódma
Subkultura : Head Girl!

Zobacz profil autora http://odrodzenie-weza.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach