Wejście i hol

Go down

Wejście i hol

Pisanie by Meredith Boswford on Sro Wrz 08, 2010 3:42 pm

Do holu prowadzą stare, dębowe drzwi, umacniane stalowymi elementami. Najprawdopodobniej mają już kilka setek lat, ale nikogo to tak naprawdę nie interesuje. Wiadomo tylko, że są tak stare, jak sam dworek, w którym mieści się szkoła.
Hol jest dosyć przestronny, choć odpowiednio zagracony, jak na St. Trinian przystało.
Przy samych drzwiach umieszczono starą zbroję, której hełm zastąpiono głową zniszczonej lalki. W jej oczach znajduje się czuła kamerka, by dziewczyny mogły wiedzieć, kto postanowił je odwiedzić i być odpowiednio przygotowanymi na tę wizytę.
W głębi holu znaleźć można starą, nieco zakurzoną kanapę, kilka foteli, których obicie potargało się w paru miejscach, niski stolik (jego blat pokryty został podpisami dawnych uczennic, więc stanowi w tej chwili swego rodzaju małe dzieło sztuki kilku pokoleń młodych panienek), a także trzy półki z książkami, których nikt tak naprawdę nawet stąd nigdy nie ruszył. No, poza jedną, ale wiedzą o niej tylko uczennice i dyrektorka. Jeśli ją spróbujesz wyjąć otworzysz tajne przejście do ukrytego pomieszczenia. Nie wiesz która to książka? Cóż, jeśli tak, to znaczy, że nie jesteś wtajemniczony, a co za tym idzie - nie masz tu czego szukać!
avatar
Meredith Boswford
Head Girl

Liczba postów : 125
Join date : 08/09/2010
Age : 25
Skąd : Londyn, rzecz jasna
Klasa : siódma
Subkultura : Head Girl!

Zobacz profil autora http://odrodzenie-weza.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach